Betonový plot okouzlí i vás

Ne každému se k domu hodí tradiční plaňkový plot a ne každý má čas se o oplocení starat. Pokud hledáte bezpracné řešení, omrkněte betonový plot. Ten budí mezi spotřebiteli hluboké vášně, někdo se mu brání jako čert kříži, další je z něj nadšený. Ke které skupině patříte vy? Už jste někdy viděli na vlastní oči betonový plot? Je to ten mohutný, neprůhledný, který se skládá z betonových sloupků a plotových dílců. Betonové oplocení je velmi variabilní, zcela na vás je výběr výšky a tvaru zakončení plotu, stejně jako barvy a dekoru.

Máte raději dekor pouze z jedné strany plotu, nebo jste zapřisáhlý fanda oboustranného betonového plotu? Každá varianta má něco do sebe, vy máte každopádně možnost vybrat si tu vaši. Abyste plot dobře sladili s domem, je důležitý výběr dekoru, ten dá celému plotu charakter. Díky estetickým dekorům a různým barevným provedením jsou betonové ploty dekorativní, takže skvěle doplní vzhled vašeho domu. Pokud je ale chcete ještě něčím ozvláštnit, použijte dřevěné latě, které dokážou plot opticky odlehčit. Latě můžete použít k zakončení plotu nebo i mezi plotové desky, záleží pouze na vás.

Vybírejte zodpovědně

Rozhodně zvolte betonový plot české výroby, na trhu se objevují i levnější produkty, které jsou však chabou napodobeninou. Spolehněte se na zavedenou českou firmu Kulkabex, s.r.o., která se postará nejen o prodej a dopravu, ale i o montáž betonového plotu. Během řady let nasbírala firma spoustu zkušeností a dnes nabízí své schopnosti zákazníkům. Jde nejen o široký výběr dekorů i barev plotu a také něco, co jinde nenajdete. Pokud si nedovedete představit, jak bude oplocení vypadat kolem domu, je tu speciální vizualizace. Prostřednictvím on-line konfigurátoru zadáte vámi zvolené parametry plotu a aplikace vám nabídne vizualizaci podle zadaných požadavků. Budete tak mít mnohem lepší představu o tom, jak bude váš betonový plot vypadat společně s vaším domem.