Chybí vám skladovací prostor? Využijte skladové kontejnery

Skladové kontejnery jsou ideální volbou nejen pro skladování, ale také přepravu zboží, nářadí, vybavení nebo materiálu.

Výhody skladových kontejnerů

Skladové kontejnery jsou vyráběny tak, aby snesly velkou zátěž. Velmi snadno je můžete přemísťovat a to za použití vysokozdvižných vozíků nebo jeřábu. Pokud jsou prázdné, jsou stohovatelné, takže vám nebudou zabírat téměř žádné místo. Splňují všechny přísné mezinárodní normy. Díky masivní konstrukci vstupních dveří nedochází k nežádoucímu vniknutí do vnitřního prostoru kontejneru. Vylomení zámku zamezuje také pojistná klapka, která patří mezi pasivní bezpečnostní prvky.

Společnost PEGAS CONTAINER

Na trhu působí již velmi dlouhou dobu. Díky tomu získala řadu cenných zkušeností, které se nyní odrážejí v její nabídce. Kromě skladovacích kontejnerů nabízí i kontejnery obytné a objednat si můžete také sanitární kontejnery.

Ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně a s nejvyšší péčí. Kromě toho sleduje nové technologické trendy a podle nich se snaží zdokonalovat svoji výrobu i nabídku. Pro každou jednotlivou zakázku hledá takové řešení, které bude nejen vyhovující a funkční, ale také inovativní.

Dalším produktem společnosti jsou kontejnery obytné, které lze využít jak pro bydlení přechodné, tak i trvalé. Modulární stavby z nich vytváření slouží také jako kanceláře nebo administrativní budovy, zahradní domky či chatky, prodejny nebo mobilní stánky, sanitární zázemí v parcích nebo zoologických zahradách a uplatnění nacházejí i v dalších oblastech.

Mezi největší výhody patří rychlá výstavba v kteroukoli roční dobu, nižší finanční náklady, než jaké jsou potřeba pro klasickou stavbu, variabilita systému – můžete kdykoli dostavět potřebný prostor, snadná přemístitelnost a mobilita stavby.