Jak čistit povrchy? Vyzkoušejte tryskání!

Stojí před vámi důležitý úkol? Očistit, opracovat a dostat z povrchů nežádoucí nátěry, mastnotu a další nečistoty, které na nich ulpívají během doby, kdy vše používáte? Zvažujete nad tím, jak celou situaci vyřešit. Přirozeně chcete to nejlepší a nejúčinnější řešení, které by vám mohlo v mnoha ohledech pomoci. Vybíráte metodu, která pro vás bude skutečně ta nejlepší z nejlepších. Při samotném výběru jste jistě slyšeli o různých druzích čištění, mezi nimi jistě bylo zmíněno pískování nebo také tryskání. Jde o jednu z velmi dostupných a rychlých metod, které vám mohou hodně pomoci.

Co je to tryskání?

Jde o technologii, během které se opracovávají nejrůznější tvrdé povrchy a materiály. Vše se provádí za pomoci pískovačky, která vytvoří proud jemných částic, které mají tendenci povrchy a materiály opracovat. Metoda je dobře využitelná jak na malých plochách, tak i na těch velkých. Povrchy a materiály se tak předpřipraví na nátěry či případně nástřiky. Také jde o velmi efektivní a dokonalé čištění a odmašťování všech povrchů a materiálů. K tomu může pomoci odstranit staré nátěry nebo také rez ze všeho, kde se objevuje. K čištění se využívají abraziva, která pomohou vše dokonale očistit. Nejčastěji se využívá struska či ocelová drť.

Jak pískování funguje?

Vše je prováděno za pomoci nejmodernějších technologií a to s ohledem na jednoduchost a rychlost. Tryskací materiály jsou široce dostupné, využít můžete mobilní jednotky, díky kterým není nutno využívat elektrickou energii a můžete mobilní pískovačky využívat opravdu všude – v terénu, ve firmě, skladu či na provoze. Čištění povrchů tryskáním se využívá v mnoha oborech a materiál, který je takto opracovaný je dokonale čistý, odstraní se z něj vše, co na něm být nemá a je připraven k dalšímu použití a k dalším povrchovým úpravám, které na něm chcete provést!