Kvalitní doplňky na zahradu. Aneb nejdříve práce a pak zábava.

Pořídili jste si chatu, či rodinný dům a teď přemýšlíte, jaké zahradnické náčiní si koupit jako první? Případně se chcete jen dovybavit? Nebudeme vám sepisovat seznam věcí od A do Z, ale vybereme několik praktických pomůcek, které se vám doma jistě neztratí a především ženám přijdou vhod.

Zahradnické nářadí

Sekačka na trávu, lopata, sekyra, zahradní nůžky, takovou výbavu najdete v každé garáži a kumbálu. Vybírání těchto nástrojů je většinou hobby mužů. Ve velkoobchodě Harasim však vědí, že ani ženy se nebojí těžké práce, a proto mají skladem dámské zahradní nářadí v krásném designu. Vybrat si můžete modré nebo růžové zahradní nářadí v sadě, kde je v dárkové krabičce uložena lopatka, kultivátor, škrabka na plevel a hrabičky. Za nás je to určitě super nápad na dárek pro vášnivou zahradkářku.

Doporučujeme k této dámské sadě zahradního nářadí přibrat také roztomilé puntíkované zahradnické rukavice pokryté na dlaních PVC výstupky proti prokluzování. Krásné na oko a praktické na práci. A to je přesně to, na čem ženám záleží. Proč by zahradní nástroje nemohly být kvalitní a zároveň i hezky vypadat?!

Přenosné ohniště

Po práci legraci. Teď si představte, že už máte zasazenou zeleninu i bylinky a pořádně vám vyhládlo. Venku je nádherné počasí, v rohu zahrady na vás čeká osvěžující bazén, možná čekáte návštěvu. Najednou by byla obrovská škoda jít vyvařovat do uzavřené domácí kuchyně. Proto se vyplatí mít po ruce přenosné kovové ohniště. Jeho výhodou je, že si nevypálíte díru do trávníku a zároveň ho umístíte dle libosti podle počasí a nálady. Na e-shopu www.harasim.info k němu můžete přikoupit i spoustu doplňků jako je grilovací rošt, ekologický dřevěný podpalovač a ubrousky. Jakmile však budete mít párky opečené, masíčko ugrilované, bude se vám hodit také poklop na potraviny proti hmyzu. Cenná vychytávka, která v létě při venkovním hodování přijde vhod každé hospodyňce.