Kvalitní nářadí pro dům i zahradu

Každý, kdo má zahradu, ať už je součástí domu či chalupy, ví, že pokud má dělat radost, je potřeba se o ni dobře starat a práce to není snadná ani jednoduchá. Pokud si pořídíte kvalitní nářadí, bude vám velkým pomocníkem.

Poradí vám odborníci

Pokud si chcete pořídit kvalitní nářadí pro dům a zahradu za přijatelnou cenu, obraťte se na společnost Eli M Store. Společnost je na trhu již dlouhou dobu a tak má s prodejem i servisem nářadí bohaté zkušenosti díky kterým je dokonalým patnerem nejen pro malé provozovny, řemeslné dílny a soukromníky, ale také pro velké výrobní podniky. Veškeré nářadí, které naleznete v nabídce společnosti, dodávají české firmy s dlouholetou tradicí. Pro jeho výrobu se používají pouze kvalitní materiály a spolehlivé technologie. To vše je zárukou kvality a spolehlivosti.

 

Objednat si můžete nejen elektrické nářadí online, ale také nářadí ruční, upínací nebo profily a konstrukce. Společnost spolupracuje a je výhradním a oficiálním zástupcem společnosti Zbirovia a.s. Ta je největším a u některého druhu nářadí i jediným výrobcem na našem území. Mezi produkty, které Eli M Store nabízí, naleznete kleště, kladiva, hasáky, sekáče a další. Dalším partnerem je světově uznávaná značka YORK, která vyrábí řemeslnické upínací nářadí a pro jeho výrobu má výsadní postavení.

Novým partnerem je společnost Fieldmann. Mezi nářadí Fieldmann patří především sekačky na trávu, křovinořezy, vysokotlaké myčky nebo zahradní grily.

Sekačky na trávu nabízejí několik pozic nastavení výšky sečení a velkými pomocníky jsou sběrný koš na posečenou trávu nebo sklopné madlo, které se dá navíc velmi snadno sejmout. Anatomicky tvarovaná rukojeť umožňuje snadnou manipulaci se sekačkou. Vítaná je i nižší hmotnost.

Veškeré produkty i s podrobným popisem naleznete na stránkách společnosti.