Kvalitní úklidová technika od společnosti UNIKONT GROUP

Úklid velkých venkovních či vnitřních prostor výrobních společností nebo komerčních objektů bývá velmi náročný. Šikovnými pomocníky je v tomto případě kvalitní úklidová technika. Tu nabízí společnost UNIKONT GROUP. Její portfolio je velmi široké. V nabídce naleznete úklidové stroje předních světových výrobců. Patří mezi ně HAKO, MULTICAR, RIBO, GHIBLI nebo WIELAND. A proč právě tyto značky? Jsou zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti jednotlivých kousků. Také jejich obsluha není nijak náročná. A stejné je to i s údržbou.

Venkovní úklidová technika

Ta zahrnuje stroje pro údržbu komunikací značek Hako a Multicar, zimní a letní nástavby Epoke, Trilety a ABM Technolology, sekačky AS Motor a Timan nebo kloubové nakladače WILLE. Kompaktní nosiče nástaveb a transportérů se řadí do multicar. Jedná se o německou značku s dlouholetou tradicí, která nabízí kvalitu a výkonnost svých multifunkčních vozidel.

Vnitřní úklidová technika

Do této kategorie patří zametací a mycí stroje značek Hako, PowerBoss a Minuteman, profesionální vysavače Hako, Fantom a Ghibli, průmyslové vysavače Wieland a Ribo a univerzální mycí stroje Duplex.

Šikovnými pomocníky pro vnitřní úklid jsou scrubmastery. Model Hakomatic B12 je velmi kompaktní a snadno přepravitelný stroj určený pro čištění menších podlahových ploch. Díky vystupující hlavě diskového kartáče můžete dokonale vyčistit i místa v blízkosti okrajů. Diskový kartáč zajistí dokonalé vyčištění tvrdých hladkých podlahových ploch. Výhodou přístroje je nižší hmotnost, díky které se s ním snadno manipuluje. Šikovná je i skládací ovládací rukojeť, díky které je transport i uskladnění snadnější. Díky kompaktní konstrukci se scrubmaster snadno ovládá. Dobíjení baterek umožní integrovaná nabíječka a to z jakékoli standardní elektrické zásuvky.