Máte strach o svůj majetek? Zajistěte si fotopast

Myslíte někdy na rizika ve vašem životě? Jedním z rizik je, že přijdete o svůj majetek, když si ho nebudete chránit. Mnoho lidí se spoléhá na to, že je příliš malá šance, že si jejich dům vytipuje nějaký zloděj. Kolem vašeho domu může chodit zloděj, stalker, vandal nebo zvědavý soused a vy o tom ani nevíte. Vše může změnit pořízení fotopasti, jeden malý přístroj vás může informovat o všem, co se na vašem pozemku děje.

Poznejte možnosti fotopasti

Fotopasti jsou stále populárnější, tato malá maskovaná zařízení stačí umístit na strom na vašem pozemku, odkud budou monitorovat, co se na něm děje. Jak vlastně fotopast pracuje? Disponuje citlivým PIR čidlem, které reaguje na každý tepelný pohyb. Když je tepelný pohyb zaznamenán, fotopast dotyčného vetřelce vyfotí, bez ohledu na to, jestli je to člověk nebo zvíře. Reakce fotopasti jsou velmi rychlé, reaguje ve zlomku vteřiny, takže jejímu záběru nikdo neuteče. Jelikož disponuje neviditelným nočním přísvitem, dokáže pořídit kvalitní záběry i v nočních hodinách a vetřelec si ani nevšimne, že ho fotí.

Na fotopasti si nastavíte, kdy má být aktivní a třeba také, jestli má pořizovat fotky, videa nebo obojí. Veškerý záznam se ukládá na paměťovou kartu a vy si ho následně můžete prohlížet na těle fotopasti nebo třeba na počítači. Velké obliby se těší GSM fotopasti, s nimi nemusíte prohlížet záznam zpětně, protože vám budou veškeré pořízené záběry odesílat na telefon formou MMS nebo na váš email. Budete tak v aktuálním čase vědět, jestli se na váš pozemek dostal nějaký zloděj. Fotopasti jsou na baterie, takže je můžete umístit kamkoliv. Jde o spolehlivá zařízení, která vydrží fungovat v exteriéru po celý rok a za všech podmínek. Nejlepší výběr kvalitních fotopastí naleznete na e-fotopast.cz.