Máte strach ze zlodějů? Pořiďte si fotopast

Je nepříjemné vědět, že může kdokoliv vkročit na váš pozemek. Možná už jste někdy měli podezření, že k vám někdo nezvaný vkročil a pohyboval se vám po pozemku. Když jste doma, pravděpodobně víte, co se na vašem pozemku děje, ale co večer nebo když jste mimo domov? Někdy by se hodilo mít třetí oko, které bude sledovat váš pozemek. Něco takového můžete snadno získat, stačí si pořídit fotopast, která bude za vás neustále sledovat váš pozemek.

Proč si fotopast přídit?

Možná si říkáte, proč si raději nepořídit kameru? Kamera je umístěna tak, že ji každý vidí. Některé to odradí a někteří si najdou jinou cestičku k vám domů. Fotopast je jiná, ta není vidět, protože je maskovaná a po umístění na strom se stane prakticky neviditelnou. Ze stromu bude pečlivě monitorovat váš pozemek. Když už se vám na pozemek dostane kdokoliv, fotopast ho vyfotí. Fotopast nesnímá v kuse, ale jen tehdy, když její PIR čidlo zaznamená tepelný pohyb. Jde o rychlou reakci, která zabere jen zlomek vteřiny, takže je nemožné záběru fotopasti uniknout. Mezi nejlepší značky patří fotopasti Bunaty.

Jsou velmi odolné a vydrží ve venkovních podmínkách fungovat za všech teplot i rozmarů počasí. Disponují neviditelným nočním přísvitem, takže dokáží i za naprosté tmy vetřelce vyfotit, aniž by si toho všiml. Tyto fotopasti jsou na baterie, takže je můžete umístit naprosto kamkoliv. Samozřejmostí je, že si fotopasti můžete plně nastavit, třeba čas, kdy mají být aktivní, také si můžete zvolit, jestli má fotopast Bunaty pořizovat fotky, videa nebo třeba obojí. Záznam si můžete prohlížet na displeji fotopasti nebo si jí propojit s počítačem. Nejlepší volbou je koupení GSM fotopasti. Taková fotopast dokáže pořízené snímky okamžitě posílat na váš mobilní telefon nebo na email. Inspirujte se nabídkou nejlepších fotopastí na fotopasti-bunaty.cz.