Mýty o půjčování stavebních strojů. Věřili jste jim?

I kolem půjčování stavebních strojů a samotných půjčoven se točí celá řada mýtů. Jestli některým věříte i vy, si můžete ověřit v tomto článku.

    1. Mýtus 1: Nabídka půjčoven se skládá jen ze starých a ojetých strojů

Půjčovna plošin Praha je jako bazar. Nabízí jen staré a ojeté kousky, které už mají to nejlepší za sebou. To ale není pravda. Jasně, na trhu určitě naleznete celou řadu půjčoven, které mají k dispozici jen starší vozidla. Myslet si to ale o všech půjčovnách rozhodně není fér. Spousta půjčoven má v repertoáru nové modely vozidel, které jsou dobře udržované a připravené ihned vyjet na pomoc zákazníkovi.

    1. Mýtus 2: Půjčovny stavebních strojů jsou příliš drahé

Práce s napjatým rozpočtem může být velice obtížná. Pokud navíc nemáte dostatek strojů, pak je plánování velice obtížné. Není ale nic lehčího než navštívit půjčovnu a vybrat si jeden z dostupných strojů. Nejedna dumper půjčovna Praha nabízí široký vozový park, ze kterého si určitě vybere každý. A je jedno, jestli pracujete jako jednotlivec nebo jako velká firma. Náklady na vypůjčení jsou zpravidla výhodnější než při koupi zcela nového stroje. Po čase se sice začnete dostávat přes kupní cenu, pokud ale stroj potřebujete jen na krátkou dobu, pak je pronájem ideální řešení.

    1. Mýtus 3: Nářadí nebo techniku si můžete půjčit jen na dlouhou dobu

Kdyby půjčovna nářadí Praha 9 půjčovala svoje stroje jen na delší dobu, zřejmě by brzy zkrachovala. Je tu totiž celá řada zájemců, která si přijde vypůjčit nářadí pouze na jeden den. A i takovým půjčovny rádi vyhoví. Rozhodně tedy není pravda, že byste si museli vybrat z nabídky a půjčit si na delší časový úsek. Jde totiž o flexibilní službu, která se přizpůsobí každému zákazníkovi.