Nabídka českých lůžkovin

Mluvíme-li o českých lůžkovinách, nejedná se pouze o povlečení, prostěradla, přikrývky, případně o ručníky, osušky a další sortiment, ale také společnost České lůžkoviny, s.r.o. Její internetový obchod nabízí celou řadu lůžkovin, jejichž kvalita je vyhlášena a obstojí i ve stále silnější konkurenci jiných značek na českém trhu.

Co vše české lůžkoviny nabízejí?

Lůžkoviny, přikrývky, polštáře, přehozy, ručníky, osušky a spousta dalších výrobků jsou nedílnou součástí našich ložnic, dětských pokojů a koupelen. Kromě domácností se samozřejmě uplatňují i v hotelech, penzionech, ubytovnách, ale také v nemocnicích, mateřských školách či domovech pro seniory. Se všemi těmito zařízeními České lůžkoviny, s.r.o. úzce spolupracují a dodávají jim toto zboží, které lze souhrnně nazvat jako hotelové vybavení. Důležitou vlastností, kromě vysoké kvality, je také vhodnost všech výrobků pro alergiky.

Výrazné slevy

V rámci doprodeje můžete výrazně ušetřit při nákupu vybraných produktů. Jejich přehled je pro všechny zájemce k dispozici na webových stránkách Český lůžkovin. Slevy jsou až 50% původní ceny, ovšem přes nízkou cenu se nemusíte obávat nižší kvality ani žádných skrytých závad či nedostatků. Při doprodeji se většinou jedná o několik posledních kusů nabízených za velice výhodné akční ceny. Aktuálně můžete v rámci doprodeje se slevou koupit bavlněné povlečení v klasickém i dětském provedení, levné povlečení na dvě postele, moderní 3D povlečení, nebo kvalitní povlaky na polštáře.

Doprava a placení

Výhodou nákupu v e-shopu Českých lůžkovin je doprava zakoupeného zboží přímo k zákazníkovi dopravcem DPD. Jedinými odběrními místy DPD jsou místa, kde si může zákazník převzít své objednané zboží osobně. Doručování se provádí až do domu na adrese, kterou si zákazník může zvolit kdekoliv na území ČR. Při nákupu zboží, jehož celková cena přesáhne částku 2 tisíce korun, je doprava zdarma.