Nábytek na zakázku voní a je přesně podle vašich představ

Už jste také přemýšleli, že byste pro váš prostor – a to jak interiérový, tak venkovní, potřebovali nový nábytek? Pojďme se podívat na to, jak krásně může vonět čerstvě opracované dřevo. Zakázková výroba totiž umí divy – nejen, že vám splní všechna přání, ale i dokáže dokonale provonět prostor.

Návrh interiérů Feng Shui

Zakázková výroba nábytku je řemeslem, které má u nás dlouhou tradici. Dnes se při použití moderních technologií celý proces zrychlil a služby se dostaly o několik úrovní výše. Například truhlářství Praha, které je na trhu již více než 20 let, nabízí záruku 36 měsíců, a kromě dopravy zdarma a skutečně kvalitního zpracování nábytku i možnost návrhů interiérů v souladu s FENG SHUI.

Jedná se tak o výrobu nábytku, která je originální a nenajdete ji v běžných řetězcích. Váš jedinečný kousek nábytku bude ještě dlouho vonět čerstvým opracováním.

Zakázková výroba do všech prostor

Možná jste to již také zažili. V hlavě nosíte nápad na krásné zvelebení vašeho bytu, zahradní terasy, kanceláře, hotelu nebo restaurace, ale v klasických prodejnách nábytku nacházíte jen liché předměty, které nemají příběh a postrádají originalitu. Zakázková výroba vám pomůže i v případě, že je váš prostor atypický, a tím pádem vám do něj vytvoří na míru zhotovené kousky, které do něj přesně zapadnou. S nábytkem na míru si splníte jakýkoliv malý i velký sen.

Konečně spokojenost

Zakázková výroba nábytku je komplexní služba. Když si například přejete zhotovit kuchyňskou linku na míru, budou vám do ní dle vašich požadavků zabudovány veškeré spotřebiče, a na celou práci máte 36 měsíců záruky, včetně pozáručního servisu. Můžete si tak být jisti tím, že budete spokojeni. Máte v plánu si nechat vypracovat 3D návrh kuchyně? Nebo dáte přednost nábytku do celého bytu, restaurace či kanceláře?

Nábytek na míru v sobě nese příběh dřeva, ze kterého je vyroben. Voní a je jedinečný.