Nová práce za pár minut? Hledejte online z pohodlí vašeho gauče

Nestresujte se z hledání nového zaměstnání. Uvařte si kávu, posaďte se na gauč a otevřete váš notebook. S vyhledáváním nové práce vám pomůže pracovní portál, který nabízí tisíce pracovních nabídek po celé České republice. Stačí jen pár kliknutí a můžete narazit přesně na vaši vysněnou práci.

Snadné hledání

Vyhledávání nového zaměstnání či brigády tak nebylo nikdy snazší. Nemusíte se již stresovat projížděním jednotlivých inzerátů, existují mnohem snazší a rychlejší varianty, díky kterým narazíte přesně na ty pracovní nabídky, které vám budou vyhovovat. Jak se tedy pustit do vyhledávání?

Dva kroky

Zavítejte na stránky pracovního portálu hitprace.cz, který nabízí několik tisíc pracovních nabídek z celé České republiky. Zde stačí, když nastavíte lokalitu, ve které byste rádi novou práci hledali. Ta bývá při vyhledávání nového zaměstnání rozhodující, jelikož jistě nebudete chtít pracovat příliš daleko od svého bydliště. Nastavit zde můžete také širší okruh od dané lokality v km. Druhým krokem je zadání e-mailové adresy a nastavení tzv. hlídacího psa. Díky němu budete dostávat informace o nových pracovních místech ze zadané lokality pravidelně. Nebudete se tak již muset stresovat, že o nové pracovní nabídky přijdete či je přehlédnete. Snadno narazíte i na nabídka práce Hradec Králové.

Podrobné informace

Po zadání těchto údajů už na vás čekají různé pracovní nabídky, které jsou doplněny o podrobné informace, abyste se o nabídce dozvěděli vše potřebné. Získáte přehled o požadavcích, benefitech, nabízené mzdě, směnnosti provozu i informace o dnu nástupu do zaměstnání apod. Objeví se vám také přehledně nabídka práce Pardubice. Na pracovní nabídku můžete také ihned odpovědět a zaslat do firmy životopis či další požadované dokumenty.