Ohrožuje kolemjdoucí padající sníh a led ze střechy? Obraťte se na odborníky

Padající sníh a led ze střech domů a budov představuje významné nebezpečí pro kolemjdoucí lidi. Aby majitel budovy předešel úrazům či majetkovým škodám způsobených padajícím sněhem či rampouchy, tak je potřeba tento sníh či led včas odstranit. Odstranit sníh se vyplatí i z důvodu ochrany budovy, jelikož velká vrstva sněhu může snadno poškodit střechu. V tomto ohledu jsou nápomocni zejména firmy poskytující výškové práce, a to z důvodu nebezpečnosti práce a složitému přístupu.

Bezpečné odstranění sněhu a ledu

Při hrozbě padajícího sněhu a rampouchů z jakékoliv budovy je vhodné postupovat v několika základních krocích. Nejprve vytvořte nápis „pozor padá sníh ze střechy“ a umístěte jej na vhodné místo. Dále je třeba znemožnit vstup pod nebezpečné úseky střechy. K tomu vám poslouží například páska. Nakonec zavolejte a objednejte si odborníky na výškové práce, kteří se postarají o rychlé a bezpečné odstranění sněhu a ledu z vaší střechy a okapů.

Obrátit se můžete například na společnost MT Hardy, která se věnuje výškovým pracím již řadu let. Odstranění sněhu a ledu ze střech a okapů firma provede horolezeckou technikou. Výškové práce Praha vám nabízí odstranění sněhu a ledu ze střech, odstranění rampouchů z okapů a čištění zamrzlých okapů a okapových svodů. Odborníci na výškové práce vám v rámci svých služeb nabídnou také statické posouzení střechy na únosnost zatížení.

Nechte si zpracovat kalkulaci na míru

Zajímala by vás cena za odstranění sněhu z vaší střechy? Pak si můžete nechat zpracovat kalkulaci na míru či využít konzultace zdarma. Výškové práce Praha se postarají i o další činnosti, jako je mytí oken ve výškách, oprava a nátěry fasád a střech, oprava komínů, oprava dilatačních spár, rizikové kácení a mnoho dalších činností.