Pěstujte ve skleníku po celý rok díky LED osvětlení

Kdo chce, aby mu rostly jeho rostliny rychleji, používá skleník. Skleník je již odedávna místem, kde lze v jarních i letních měsících dosáhnout optimálních podmínek i pro pěstování tropických plodin. Někteří pěstují ve skleníku papriky, jiní melouny, rajčata nebo třeba jahody. Ať už máte svůj skleník určený pro pěstování čehokoliv, doposud jste byli omezeni s pěstováním plodin jen na teplé měsíce, kdy je dostatek světla a tepla, tedy nejlepší podmínky pro růst rostlin.

Náhrada za sluneční paprsky

Díky moderním technologiím už nemusíte být omezeni na konkrétní období, ale můžete pěstovat celoročně. Tuto možnost vám dává LED osvětlení do skleníku, které najdete na ledmegrow.cz. Se speciálním osvětlením dodáte vašim rostlinám účinnou náhradu za sluneční paprsky, která jim umožní rychlý růst. Do skleníku není možné používat jakékoliv osvětlení, ale právě osvětlení do skleníku, které je odolné vůči prachu a vodě, ta zde často kondenzuje na stěnách a stříká ze zavlažování. Když zvolíte světlo se stupněm krytí IP65, můžete ho ve skleníku bez problémů použít. V eshopu najdete přesně taková LED svítidla, která tuto normu splňují. Najdete zde techniku pro malé skleníky, ale i pro velké průmyslové skleníky.

Ideální klima ve skleníku

V každém skleníku je možné vytvořit ideální klima pro celoroční pěstování rostlin. Pokud byste svůj skleník chtěli využívat po celý rok, ideálním produktem je například SANSI Reflektor 200W pro osvětlení rostlin ve skleníku. Tento reflektor dokáže pokrýt plochu až 4,5m² z výšky zavěšení svítidla 2m. Jde o investici, která je sice vyšší, ale odmění se vám ve formě plodin, které si vychutnáte i v chladných měsících. Rostliny potřebují k životu nejen světlo, ale i teplo, proto zvolte také vhodné vyhřívání skleníku. Eshop ledmegrow.cz je skvělou inspirací pro každého, kdo uvažuje o celoročním pěstování, ať už ve skleníku nebo doma.