Plachtové haly pro každý účel

To je základní vlastnost plachtových hal od společnosti Mobidock. K jejich výrobě využíváme výlučně materiál z produkce německých a belgických výrobců. Vyznačuje se vynikající pevností a spolehlivou životností dosahující až 20ti let. Klíčem k tomu je maximální vypnutí plachty, kterého například u top TOP haly dosahujeme precizní konstrukcí celého systému opláštění. Proto jsou naše plachtové haly vysoce spolehlivé i v náročných oblastech se silnými dešti nebo sněžením.

Odolají po dlouhé roky

Pokud si to bude jakákoli situace během dlouhodobého používání žádat, vyrobíme a nainstalujeme vám zcela nové opláštění pro celou halu. V tomto ohledu je také možné v rámci samotné plachtové haly kombinovat textilní plášť a trapézový plech pro ideální krytí celé plochy. Například plechy na boku haly a textil na její střeše. Model haly TOP je prováděn v RAL barevném provedení. Materiál má oboustranné lakování a splňuje DN 4102 atestaci na sníženou hořlavost i standard B1. Gramáž tohoto opláštění se pohybuje v rozmezí 650 – 1050 g/m2.

Vnější strana podle vašeho vkusu

Na vaše přání může mít vnější strana plachtové haly grafickou podobu podle potřeby. Grafické oddělení naší firmy vám rádo poskytne návrh potisku na základě loga nebo jiného motivu. Pak ho realizujeme buď ručně, nebo digitálně, takže si vaši halu nikdo nesplete a bude rozeznatelná na první pohled.

Zastřešovali jsme takto například MS ve veslování v Rotterdamu, SP parkuru v Londýně nebo výročí konce 1. Světové války v Yper.

Kryté trhy, skladování nebo výzkum

Je hodně aktivit, které žádají velký manipulační prostor. Plachtové haly lze využít kupříkladu pro uspořádání tematického tržiště nebo další obchodní aktivity. Stejně tak v nich lze dlouhodobě skladovat prakticky cokoli od běžných palet po vozidla. A pokud třeba vyvíjíte nový technologický postup a potřebujete zázemí pro díly a stroje, je plachtová hala vynikající řešení. Uhelné sklady, zemědělské haly na setbu nebo hangáry pro letadla – tohle všechno tato konstrukce bez problémů zvládne.

Od telefonu k realitě

Sdělte nám své potřeby a plány, my vám načrtneme možnosti postupu a pak představíme komplexní návrh řešení. Naši pracovníci vám samozřejmě budou k dispozici pro jakékoli průběžné poradenství, vaše podněty a otázky. Zmíněný potisk motivem či logem je součástí procesu.

Stavba plachtové haly zvoleném místě trvá obvykle několik dní, nejvýše týdnů. Dá se stejně snadno demontovat a například přesunout.

Ozvěte se s klidem v duši

V případě potřeby nás můžete kontaktovat přes webový formulář na stránkách, na telefonu +420 605 797 777 nebo mailové adrese ljabor@jabor.cz.