Proč nakupovat přes Tipli

V celém světě se velké oblibě těší různé výprodeje zboží po sezóně nebo například po Vánocích. Díky těmto výprodejům lze ušetřit značné částky peněz, jelikož obchodníci ve snaze obměnit zboží a uvolnit skladové prostory prodávají se slevami. To vše pro zákazníka velice zajímavé, avšak nedosahuje výhod, které poskytuje cashback portál Tipli. Budete-li nakupovat přes tento portál, můžete získat ze zaplacené ceny zpět až 33%. Využívat přitom můžete více než 1152 obchodů, se kterými Tipli spolupracuje, a jejichž serióznost má prověřenou. Tipli si může dovolit poskytovat zákazníkům tyto zajímavé slevy díky tomu, že obchody platí Tipli za každý uskutečněný nákup určitou částku, o kterou se Tipli dělí se svými zákazníky.

Jak nakupovat přes Tipli?

Předně je třeba zdůraznit, že nakupovat přes Tipli můžete kdykoliv během roku, takže nemusíte čekat na slevové akce obchodníků. Při nakupování přes Tipli nemusí zákazník platit žádné poplatky. Na místě nejsou ani obavy ze zneužití osobních údajů, protože garantem ochrany těchto dat jsou společnosti Google a Facebook, se kterými slevový portál Tipli spolupracuje. Samotné nakupování přes Tipli je jednoduché, neboť stačí na počítači či tabletu kliknout na ikonku Tipli. Poté zvolíte jednu z nabízených možností, a to buď vyberete některý svůj oblíbený obchod, nebo si zadáte jakékoliv zboží, které chcete koupit. Díky uspořádání zboží na jednotlivých kategorií, je hledání snadné a rychlé. Pro názornost lze uvést příklady těchto kategorií, kterými jsou ošacení, potraviny, zahradní potřeby a celá řada dalších, ale také si můžete vybírat z nabídky služeb, jako je kadeřnictví, autoopravny nebo cestovní kanceláře.

Akční letáky

Všechny obchodní řetězce, samostatné obchody nebo různé firmy, nabízejí své zboží nebo služby nejčastěji prostřednictvím papírových letáků. Mnohdy jsou poštovní schránky bytových domů či rodinných domků těmito letáky přeplněny. Portál Tipli přichází s novinkou, díky které můžete mít všechny akční letáky na svém počítači. Letáková hlídka Tipli totiž každý týden vybírá ty nejlepší nabídky z aktuálních letáků a umisťuje je na svůj portál. Zákazníci tak mají ucelený přehled o slevových akcích a mohou si tak naplánovat nákupy podle svých potřeb.