Servis auta na počkání

Dlouhé čekací lhůty při různých opravách nemá rád nikdo. Tím spíš to platí pro majitele osobních automobilů, které jsou dnes již předmětem denní potřeby. Autem jezdíme do zaměstnání, vozíme děti do školy a na zájmové kroužky, používáme jej k cestám za nákupy i za zábavou. Pokud se v autě něco porouchá a je neschopné provozu, bývá to v mnoha rodinách citelný zásah do navyklého režimu. Nemusí to tak být ale vždycky, jelikož v případě drobných závad vám například autoservis Hlučín ušetří spoustu času.

Náročnější opravy

Složité opravy je pochopitelně i v autoservisu Hlučín nutné objednat buď telefonicky, nebo při osobní návštěvě. Pokud lze s vozidlem přijet do servisu, automechanici jej prohlédnou a po zjištění rozsahu závad připraví autoservis cenový rozpočet oprav. Doba opravy záleží na složitosti prací, ale bývá co možná nejkratší. Pokud se v průběhu oprav zjistí potřeba navýšení dohodnuté ceny, je majitel vozu požádán telefonicky o souhlas.

Drobné opravy

V případě drobných závad nebo jednoduchých servisních úkonů je to pro zákazníka autoservisu Hlučín mnohem jednodušší. Může přijet se svým autem kdykoliv bez ohlášení a na opravu si počkat v příjemném prostředí autoservisu. Takto se zde řeší jednak drobné opravy, a jednak seřizování geometrie náprav, výměna pneumatik či provozních náplní apd.

Další služby

Velice vyhledávanou službou je v posledních letech příprava automobilů na kontrolu v STK. Součástí této služby je prohlídka celkového stavu vozidla se zaměřením na obvyklé závady zjišťované pracovníky STK. Autoservis Hlučín v rámci této prohlídky provede i kontrolu emisí. Majitel auto má pak jistotu, že jeho plechový miláček projde kontrolou v STK bez problémů.

Nadstandardní služby

Autoservis Hlučín nabízí motoristům montáž zabezpečovacího zařízení, kterým je nejčastěji zamykání řadící páky od firmy Misterlock. Dalším zařízením je vyhledávací systém Sherlock, který vyhledá vaše vozidlo v případě jeho odcizení. Oblíbenou službou je také montáž tažného zařízení od výrobce Bosal. Zvláště při přechodu na jarní a zimní sezónu stoupá počet zájemců o výměnu pneumatik, kterou Autoservis Hlučín provádí na počkání.