Stroje dokáží posunout každou firmu k lepším výkonům

Stroje jsou dnes nedílnou součástí výroby. Většina výrobců používá pro mnoho úkonů lidi. Lidé však nevydrží pracovat nonstop, občas se spletou a také dokáží pracovat jen určitou rychlostí. To je důvodem, proč do výroby zasahují stroje, práci odvedou rychle, přesně a neunaví se. Pokud i vy potřebujete rozšířit výrobu nebo se postarat o to, aby byla efektivnější, je na čase povolat mechanické pomocníky.

Profesionálové z KONEL s.r.o.

Ty vám mohou navrhnout a realizovat pracovníci ze společnosti na Konel-Zlin.cz. Tato společnost navrhuje, vyrábí, opravuje a modernizuje stroje. Pokud už nějaký stroj máte a nejste s ním spokojení, společnost ho může modernizovat, nespolehlivé řídící systémy vymění za nové. Odstraní variátory, převodovky a nahradí je pevným převodem a frekvenčním měničem. Jde o specialistu na jednoúčelové stroje. Často je to právě jeden klíčový úkon, který je nejpracnější a je potřeba ho dokonale zvládnout. Představte si, že vytváříte směsi a potřebujete stroj, který do nich bude přesně dávkovat potřebné suroviny. Stroj může navíjet kabely, dávkovat bonbóny do sáčků, testovat těsnost nádob, míchat směsi, kontrolovat kvalitu výrobků a mnoho dalšího. Pokud máte nějaký konkrétní požadavek, je jen velmi málo věcí, které by specialisté z této společnosti nezvládli. Navrhnou vám adekvátní řešení pro prakticky jakýkoliv problém. Je jedno, v jakém oboru pracujete, jestli je to poravinářský průmysl, stavební průmysl nebo cokoliv jiného. Stroje jsou dnes zapotřebí všude.

Dřevoobráběcí stroje

Společnost navrhuje, opravuje i modernizuje i dřevoobráběcí stroje. Pokud pracujete v dřevařském průmyslu, nemusíte nechávat všechnu těžkou práci na lidech. Vaše stroje mohou disponovat moderním řídícím systémem, motory se mohou rozbíhat díky frekvenčním měničům a můžete mít vizualizaci procesů na PC. Vaše stroje mohou měřit velikost nařezaného materiálu, mohou sami nakulovat klády, hlídat velikost pilin a mnoho dalšího. Kontaktujte KONEL s,.r.o. a zajistí vám takovou modernizaci, abyste byli více konkurenceschopní vaše výroba se podstatně zefektivnila.