Velké venkovní květináče. Inspirujte se!

Není nad slunečný den strávený s oroseným nápojem pěkně ve stínu na terase. Vychutnávat si přitom zpěv ptáků a jemný vánek čerstvého vzduchu. Do toho mít výhled na živoucí přírodu, která je všude kolem nás. Přesně takhle si představujeme relax po náročném dni v práci. Bez správné atmosféry by nám však k dokonalosti něco scházelo. Na mysl působí uklidňujícím dojmem právě rostliny. Dopřejte své zahradě designové květináče, do kterých vysadíte své oblíbené květiny.

Moderní plastový květináč Magnolia Jersey je z vnější strany zdobený pleteným dekorem. Neuděláte špatně, pokud zvolíte různé velikosti, barevné kombinace a vyplníte s nimi prázdný prostor.

Další kulatý květináč z řady Magnolia Jumper, ale tentokrát je z vnější strany zdobený proužkem. Na výběr je opět několik barev a velikostí.

Krásný velký květináč Malwa v nízkém provedení. Má vroubkovaný matný povrch, který se dá snadno udržovat. Materiál je z odolného plastu, který může být venku celoročně. Disponuje vyjímatelnou plastovou vložkou, do které můžete přímo zasadit rostlinu. Ke květináči se dá zakoupit také samozavlažovací systém, se kterým budete mít zálivku stále pod kontrolou.

Za zmínku stojí také vysoký plastový květináč Lilia. Kromě velikosti je stejný jako předchozí model Malwa. Pokud je postavíte vedle sebe, vytvoříte z nich příjemné zátiší.

A konečně hranatý květináč z řady Finezia. Matný plastový povrch dokonale imituje ratanový květináč. Je téměř k nerozeznání a můžete ho využívat po celý rok. Součástí je černá plastová vložka, která se vkládá do dekorativního obalu.

Představujeme další luxusní vysoký květináč z kolekce Finezia, akorát s rozdílným povrchem, který je u tohoto modelu zdobený vroubkem. Jsou vhodné na zahradu, ale i do interiéru. 

Zapomenout nesmíme ani na vysoké truhlíky. Jsou vhodné nejen na balkon. I tento typ má praktickou vyjímatelnou vložku pro snadnou manipulaci s rostlinami. 

Nestačila vám naše nálož velkých květináčů a hledáte ještě další inspiraci? Podívejte se na e-shop Harasim, kde najdete spoustu dalších typů do bytu i na zahradu. Objevíte u nich i různé bytové dekorace. Rozhodně neodejdete s prázdnou.